Nara "Dear Judge" Dizisinde Yoon Si-Yoon ve Lee Yoo-Young ile Beraber Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     26-05-2018, 13:47

'Hello Venus' grubundan Nara’nın SBS’in yeni dizisi "Dear Judge"da rol alacağı doğrulandı.

"Dear Judge", mahkeme salonundaki adalet tanımı ile insanların adalet tanımı arasındaki farkı gösteren hukuk türünde bir dizi olacak.

Yoon Si-Yoon dizide Han Kang-Ho ve Han Soo-Ho adında ikiz kardeşleri canlandıracak. Han Soo-Ho bir hâkimdir. Han Kang-Ho, 6 farklı suçtan sabıkası olan birisidir. Kang-Ho ortadan kaybolan ikiz kardeşinin yerine hâkim olarak geçer. Lee Yoo-Young dizide Han Soo-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) ofisinde stajyer olarak çalışan Song Ji-Hyun karakterini canlandıracak.

Nara dizide Han Soo-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) sevgilisi olan Joo Eun-Yeok karakterini canlandıracak. Gelecek vadeden bir spikerdir. Soo-Ho’nun yerine onun ikiz kardeşinin geçtiğini fark eder.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Girlfriend is a Nine Tailed Fox", "The Heirs", "Mask" ve "Our Gab-Soon" dizilerinin yönetmeni Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Fugitive: Plan B", "7th Grade Civil Servant" ve "The Package" dizilerinin yanı sıra "My Girlfriend is an Agent" ve "The Pirates" filmlerini kaleme alan Chun Sung-Il yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…