Son Ho-Jun ve Yoo In-Na’ya "Terius Behind Me"de So Ji-Sub ile Beraber Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

  Hamlet   |     28-05-2018, 11:01

Son Ho-Jun ve Yoo In-Na "Terius Behind Me" dizisinde So Ji-Sub’a eşlik edebilirler.

28 Mayıs’ta Son Ho-Jun ve Yoo In-Na’nın MBC’nin yaklaşan dizisinde rol alacakları konusunda haberler çıktı.

MBC’den bir temsilci, çıkan haberlere yanıt olarak henüz hiçbir şeyin doğrulanmadığını ve her iki oyuncunun teklifi değerlendirme aşamasında olduğunu bildirdi. YG Entertainment’dan bir kaynak, iki oyuncunun da diziden teklif aldığını doğruladı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Yoo In-Na’ya KBS’in yeni "Hitting on the Blind Boss" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İlgili Haber: Yoo In-Na’ya Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

"Terius Behind Me", dul bir anne ve onun gizemli komşusu (So Ji-Sub) hakkındaki romantik-ajan türünde bir dizidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Romance Full of Life" mini dizisinin yönetmenliğini yapan Park Sang-Hun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Shopaholic Louis" dizisini kaleme alan Oh Ji-Young yapmaktadır.

Dizisinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-romantik-tarih türündeki "Love in the Moonlight". Dizide Ra-On kız olmasına rağmen küçüklüğünden bu yana hayatta kalabilmek için erkek kılığında büyümüştür. Bir gün saraya harem ağası olarak girer ve orada çalışmaya başlar. Ve kendini veliaht prense aşık bir şekilde bulur. Bakalım nasıl bir aşk bizi bekliyor. İzleyip hep birlikte görelim. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…