Lee Gi-Kwang "Lovely Horribly" Dizisinde Song Ji-Hyo ve Park Si-Hoo ile Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     5-06-2018, 11:58

'Highlight' grubundan Lee Gi-Kwang’ın KBS2’nun yeni dizisinin kadrosuna katıldı.

5 Haziran’da, Lee Gi-Kwang’ın Around Us Entertainment, oyuncu-şarkıcının "Lovely Horribly" dizisinde rol alacağını doğruladı.

Dizi, kaderleri birbirlerine bağlı olan bir adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Philip (Park Si-Hoo) ve Eul-Soon (Song Ji-Hyo) aynı gün doğmuştur ve garip bir şekilde biri mutlu olursa diğeri mutsuz olmaktadır. Philip, işleri her zaman yolunda giden başarılı bir oyuncudur. Eul-Soon ise işleri hiçbir zaman yolunda gitmeyen bir senaristtir. Philip ve Eul-Soon birlikte aynı dizide çalışmaya başlar ve çok geçmeden etraflarında bir dizi gizemli olaylar meydana gelir.

Lee Gi-Kwang dizide çaylak bir yapımcı olan Sung Joong karakterini canlandıracak. O, hayaletleri görebilmektedir. Ayrıca onun karakteri dizideki gizemi ortaya çıkarabilecek anahtarı elinde tutmaktadır ve dizideki gerginliğin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…