'T-ara' grubundan Ham Eun-Jung "Lovely Horribly" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Rüzgar Esintisi   |     8-06-2018, 13:54

'T-ara' grubundan Ham Eun-Jung’un "Lovely Horribly" dizisinde Park Si-Hoo, Song Ji-Hyo ve 'Highlight' grubundan Lee Gi-Kwang ile beraber rol alacağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde dizisinde Park Si-Hoo, Song Ji-Hyo ve 'Highlight' grubundan Lee Gi-Kwang’ın dizide rol alacakları doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Lee Gi-Kwang "Lovely Horribly" Dizisinde Song Ji-Hyo ve Park Si-Hoo ile Rol Alacak

İlgili Haber: Song Ji-Hyo ve Park Si-Hoo "Lovely Horribly" Dizisinde Birlikte Rol Alacak

Dizi, kaderleri birbirlerine bağlı olan bir adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Philip (Park Si-Hoo) ve Eul-Soon (Song Ji-Hyo) aynı gün doğmuştur ve garip bir şekilde biri mutlu olursa diğeri mutsuz olmaktadır. Philip, işleri her zaman yolunda giden başarılı bir oyuncudur. Eul-Soon ise işleri hiçbir zaman yolunda gitmeyen bir senaristtir. Philip ve Eul-Soon birlikte aynı dizide çalışmaya başlar ve çok geçmeden etraflarında bir dizi gizemli olaylar meydana gelir.

Ham Eun-Jung dizide ünlü bir oyuncu olan Shin Yoon-Ah karakterini canlandıracak. Yalnızlığı sevdiği için insanların arasına karışmayan birisidir. İnsanlara karşı kırılgan ve onlardan uzak duran biri olarak gözükse de aşk söz konusu olduğunda soğukkanlı ve açık sözlü olabiliyor.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…