Yoon Kyun-Sang’ın "Clean With Passion For Now" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     8-06-2018, 14:07

Yoon Kyun-Sang’ın "Clean With Passion For Now" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, mysophobia (mikrop korkusu) olan bir adam ile kirliliğe aldırmayan bir kadının (Kim You-Jung) arkasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Ayrıca dizi, Aaengo tarafından kaleme alınan "Ildan Ddeugeobge Chungsohara" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Yoon Kyun-Sang dizide mysophobia (mikrop korkusu) olan Jang Sun-Gyeol karakterini canlandıracak. Bir temizlik şirketinin sahibidir. Mikrop korkusu nedeniyle tek bir toz zerreciğine bile tahammül edemez ve başkaları ile fiziksel temastan hoşlanmaz. Bir gün, Gil O-Sol (Kim You-Jung) ile karşılaşır ve hayatı değişir. Onun sayesinde mikrop korkusu ile yüzleşir. Aradan çok geçmeden Gil O-Sol’a âşık olur.

İlk başlarda Jang Sun-Gyeol karakterini Ahn Hyo-Seop’un canlandırması planlanılıyordu. Ancak dizide kadın başrol karakteri canlandıracak olan oyuncu Kim You-Jung’un sağlık nedenlerinden dolayı dizinin çekimlerine ara verilmişti. Geçtiğimiz günlerde, Kim You-Jung’un sağlık durumunun "Clean With Passion For Now" dizisinin çekimlerine devam edebilecek kadar iyileştiği ve dizinin çekimlerine Ağustos ayında tekrar başlanacağı açıklandı. Ancak, Ahn Hyo-Seop SBS’in Temmuz ayında yayımlanmaya başlayacak olan "Thirty But Seventeen" dizisi ile anlaşma yaptığı ve her iki dizinin çekimleri çakıştığı için "Clean With Passion For Now" dizisinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldığı bildirildi.

İlgili Haber: Kim You-Jung’un Sağlığı İyileştiği İçin "Clean With Passion For Now" Dizisinin Çekimlerine Başlanacak+ Ahn Hyo-Seop Dizinin Kadrosundan Ayrıldı

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…