"Eulachacha Waikiki" 2. Sezonu İle Geri Dönecek

  Maysa   |     8-06-2018, 15:02

JTBC, "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonu hakkındaki planlarını açıkladı.

8 Haziran’da, JTBC’den bir kaynak şu şekilde konuştu: "Dizinin 2. sezonu şuan plan aşamasındadır. Dizinin yayın detayları ve oyuncu kadrosuna henüz karar verilmedi."

Geçtiğimiz Nisan ayında final bölümü yayımlanan "Eulachacha Waikiki" dizisi, iflasın eşiğindeki Waikiki konuk evini işleten üç kişi etrafında döndü. Dizinin ana kadrosunda ise Kim Jung-HyunLee Yi-KyungSon Seung-Won, Jung In-Sun, Go Won-Hee ve Lee Joo-Woo yer aldı. Dizinin reyting oranları ortalama olsa da izleyicilerden olumlu yönde eleştiriler adı. Ayrıca izleyiciler dizinin 2. sezonu olmasını istiyordu.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…