Jung Chae-Yeon Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     12-06-2018, 13:46

'DIA' grubundan Jung Chae-Yeon ve Kim Sung-Cheol’un KBS2’nun yeni mini dizisi "To.Jenny"de başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

12 Haziran’da, Jung Chae-Yeon’un ajansı MBK Entertainment, "To.Jenny" dizisinde rol alacağını doğruladı.

"To.Jenny", hayallerine kavuşmak için her türlü zorluğa katlanan bir kız ile onun için şarkı söyleyerek karşılıksız aşkını ifade etmeye çalışan bir adamın etrafında dönmektedir.

Çaylak oyuncu Kim Sung-Cheol ilk çıkışını bir müzikal oyuncu olarak yaptı ve kısa süre önce rol aldığı "Prison Playbook" dizisi ile popülaritesi arttı.

Dizinin ilk bölümünün 10 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…