Kim Yun-Jin 19 Yılın Ardından İlk Kez Bir Kore Yapımı Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     12-06-2018, 14:11

Oyuncu Kim Yun-Jin’in SBS’in yeni "Miss Ma" dizisinde başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

12 Haziran’da, SBS’den bir kaynak oyuncunun dizide rol alacağını doğruladı.

Kim Yun-Jin en son 1999 yıllında yayımlanan Kore yapımı "Love of Three Colors" dizisinde rol almıştı. O zamandan beri Kore sektöründe film kariyerine odaklanmıştır. Ayrıca oyuncu "Lost" ve "Mistresses" gibi Amerikan yapımı dizilerde rol almıştır.

"Miss Ma", kızını öldürmek ile suçlanan bir kadının masumiyetini kanıtlamaya çalışmasını konu almaktadır. Dizi, ünlü İngiliz yazar Agatha Christie’nin kaleme aldığı popüler "Miss Marple" serisinin bir uyarlaması olacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…