Esom ve Seo Kang-Joon Birlikte "The Third Charm" Dizisinde Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     14-06-2018, 13:41

Esom’a romantik-komedi türündeki "The Third Charm" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

14 Haziran’da oyuncunun ajansı Artist Company, Esom’un "The Third Charm" dizisinden teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Geçtiğimiz aylarda Seo Kang-Joon’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Ayrıca kadın başrol karakteri canlandırması için Chun Woo-Hee ve 'Girls’ Generation' grubundan Choi Soo-Young’a teklif götürülmüştü ancak her iki oyuncuda bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Seo Kang-Joon ve Chun Woo-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

ImagineAsia ve JYP Pictures’ın ortak yapımı olan "The Third Charm", çiftler arasındaki ilişkilerin gerçek yüzünü göstermeyi amaç edinmektedir.

Dizinin senaristliğini Park Eun-Young ve Park Hee-Kwon yapmaktadır. Senarist Park Eun-Young "Hwarang" dizisinin yanı sıra "My Dear Enemy" ve "Maundy Thursday" filmlerini kaleme almıştır. Senarist Park Hee-Kwon "The Flu" filmini kaleme almıştır. Ayrıca her iki senarist daha önce "Romance Full of Life" adlı mini dizide birlikte çalışmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Full House", "Worlds Within......", "Heartstrings", "IRIS 2", "Ho-Gu's Love" ve "The Producers" dizilerinin yönetmeni Pyo Min-Soo oturmaktadır. Yönetmen Pyo Min-Soo "The Producers" dizisi ile 'En İyi Yönetmen Ödülü'ne layık görülmüştü.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…