Park Eun-Bin ve Choi Daniel "Today’s Private Investigator" Dizisinde Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     20-06-2018, 15:18

Park Eun-Bin’in KBS2’nun yeni "Today’s Private Investigator" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, oyuncu Choi Daniel’ın dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklanmıştı.

Dizi, gizemli vakaları çözen özel dedektif Lee Da-Il ve onun yardımcısı Jung Yeo-Wool’un etrafında dönmektedir. Onlar birlikte Jung Yeo-Wool’un kardeşinin gizemli ölümünü araştırır ve hayaletleri içeren bazı vakaları çözmeye çalışır.

Choi Daniel dizide özel dedektif Lee Da-Il karakterini canlandıracak. Eskiden orduda yer almaktaydı. Ancak, başından geçen bir olaydan sonra ordudan atılır.

Park Eun-Bin dizide Lee Da-Il’in (Choi Daniel) yardımcısı olan Jung Yeo-Wool karakterini canlandıracak. Korkusuz bir kadındır. Bir gün, kardeşi gizemli bir şekilde ölür.

Ayrıca dizide yardımcı kadın karakteri canlandırması için oyuncu Lee Ji-Ah’a (E.Jiah) teklif götrüldü.

Dizinin yönetmenliğini "Page Turner" ve "Chief Kim" dizilerinin yönetmeni Lee Jae-Hoon, dizinin senaristliğini "Wanted" dizisini kaleme alan Han Ji-Wan yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…