"Wok of Love" Dizisi İki Bölüm Kısaltıldı

  Maysa   |     27-06-2018, 16:58

SBS ekranlarında Pazartesi & Salı günleri yayımlanan "Wok of Love" dizisinin iki bölüm kısaltıldığı açıklandı.

SBS’den bir kaynak, dizinin önceden planlandığı gibi toplamda 40 bölüm yerine 38 bölüm olacağını bildirdi. Böylece dizinin final bölümü 17 Temmuz’da yayımlanacak.

Dizinin 25. ve 26. bölümleri iki hafta boyunca, ABD Başkanı Donald Trump ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un arasındaki zirvenin yayımlanması ve 2018 FIFA Dünya Kupası’ndan dolayı yayımlanmadı. Yaşanan bu gecikmeden dolayı önceden planlanılandan bir hafta daha fazla çalışılmasına neden oldu. Bu yüzden, dizinin yapım personeli diziyi 38 bölüme indirmeye karar verdi. Eğer dizi kısaltılmasaydı, bir hafta daha fazla çalışılmış olunacaktı.

Başrollerinde '2PM' grubundan JunhoJang Hyuk ve Jung Ryeo-Won’un rol aldığı dizi, bir zamanlar oldukça ünlü olan bir şefin (Junho) mesleğinde dibe battıktan sonra tekrar hayata tutunma mücadelesini konu almaktadır.

Dizinin senaristliğini 2010 yapımı "Pasta", 2013 – 2014 yapımı "Miss Korea" ve 2016 yapımı "Jealousy Incarnate" dizilerini kaleme alan Seo Sook-Hyang yapmaktadır.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…