Ji Soo ve Koo Ha-Ra Birlikte Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     29-06-2018, 13:03

Ji Soo ve eski 'KARA' grubundan Koo Ha-Ra’ya "I Don’t Care" ("Who Cares") dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.

29 Haziran’da, her iki oyuncunun ajansı diziden teklif aldıklarını ve düşünme aşamasında olduklarını doğruladı.

Dizi, Kim Jae-Han tarafından kaleme alınan "What’s There to Know" ("Algemeoya") adlı popüler webtoon’un uyarlaması olacak.

"I Don’t Care", sıradan bir lise öğrencisinin nasıl süper star haline geldiğini konu almaktadır. Kim Won-Joon sıradan bir lise öğrencisidir ve sosyal medyada popüler bir lise öğrencisi olan Eun Ha-Yool’dan hoşlanmaktadır. Bir gün, Won-Joon bir arkadaşı aracılığı ile bir dergi için düzenlenen model seçmelerine katılır ve seçmeler sırasında Ha-Yool ile tanışma imkânı bulur. Dahası seçmeler bittikten sonra birlikte karaoke’ye giderler. Burada, Won-Joon’un müzik konusunda oldukça yetenekli olduğunu keşfeden Ha-Yool, ona müziğin peşinden koşmasını söyler.

Ji Soo teklifi kabul ederse dizide Kim Won-Joon karakterini, Koo Ha-Ra teklifi kabul ederse dizide Eun Ha-Yool karakterini canlandıracak.

Dizinin hangi yayıncı aracılığı ile ekranlara geleceği ve ne zaman yayımlanacağı henüz kararlaştırılmadı.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…