Rowoon "Yeowoo Gaksibyeol" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Rüzgar Esintisi   |     6-07-2018, 15:59

'SF9' grubundan Rowoon’un SBS’in yeni "Yeowoo Gaksibyeol" dizisinde rol alacağı açıklandı.

Rowoon’un ajansı, FNC Entertainment, oyuncu-şarkıcının "Yeowoo Gaksibyeol" dizisinin kadrosunda yer alacağını doğruladı.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı'nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Rowoon dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yeni çalışmaya başlayan Go Eun-Seob karakterini canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde Lee Je-Hoon’un dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı. Ayrıca oyuncu Chae Soo-Bin’e dizide yer alması için teklif götürüldüğü bildirilmişti.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Gu Family Book", "What Happens to My Family?" ve "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…