"Risky Romance" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     11-07-2018, 16:05

Başrollerinde Ji Hyun-Woo ve Lee Si-Young’ın rol aldığı "Risky Romance" dizisinden ana karakterlerin afişleri yayımlandı.

Dizi, bir nörocerrahi uzmanı (Ji Hyun-Woo) ve bir endokrinoloji uzmanı (Lee Si-Young) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2011 yapımı "In Need of Romance" dizisinin yönetmeni Lee Chang-Han oturmaktadır.

Ji Hyun-Woo dizide bir nörocerrahi uzmanı olan Han Seung-Joo karakterini canlandırmaktadır. Söz konusu kazanmak olunca oldukça hırslı birisidir. Onun karakter afişinde, "züppe – sersem - çılgın rekabetçi " yazmaktadır.

Lee Si-Young dizide bir endokrinoloji uzmanı olan Joo In-A karakterini canlandırmaktadır. Hormonlar konusunda takıntılı birisidir. Hastalarını şefkatle yaklaşır ve onlara güven verir. Onun karakter afişinde, "hormon çılgını – saf kalpli – takıntılı kız." yazmaktadır.

Kim Jin-Yeop dizide Cha Jae-Hwan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "neşeli – sersem – zengin çocuk." yazmaktadır.

Yoon Joo-Hee dizide hırslı bir spiker olan Joo Se-Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "bencil – erkeklerin kalp hırsızı." yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…