Uee "My Beautiful Ally" Adlı Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     17-07-2018, 17:38

Uee’nin KBS2’nun yeni "My Beautiful Ally" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Dizi, ebeveynlerinin biyolojik ebeveynleri olmadığını dahası onu büyütenlerin katil olduğunu öğrenen Kim Do-Ran’ın etrafında dönmektedir. Kim Do-Ran gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır.

Uee dizide kamu sınavına hazırlanan Kim Do-Ran karakterini canlandıracak. Onun karakteri, mali açıdan zorluklar çekmesine rağmen parlak ve pozitif bir kişiliğe sahiptir.

Geçtiğimiz günlerde, erkek başrol karakteri canlandırması için Lee Jang-Woo’ya teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Golden Cross", "Ms. Perfect" ve "Girls' Generation 1979" dizisinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Blow Breeze" dizisini kaleme alan Kim Sa-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)




Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…