Lee Sang-Yeob Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     20-07-2018, 16:27

Lee Sang-Yeob’un tvN’in yeni "Top Star Yoo Baek" dizisinde ana kadrosuna katıldığı bildirildi.

19 Temmuz’da oyuncunun ajansı C&CO ENS’den bir kaynak, Lee Sang-Yeob’un dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, büyük bir skandal çıkardıktan sonra bir adaya kaçan oldukça popüler bir ünlünün etrafında dönmektedir. Burada, sıcak kalpli ada sakinleri ile tanışır ve ada sakini olan bir kadına aşık olur.

Lee Sang-Yeob dizide bir gemi kaptanı olan Choi Ma-Dol karakterini canlandıracak. O, insanlar tarafından 'gemilerin Jack Sparrow’u' olarak bilinmektedir ve gemi kaptanlığı yapan en genç kişidir. Onun karakteri, iyimser, arkadaş canlısı ve eğlenceli olduğu kadar da dik kafalı ve karizmatik birisidir.

Ayrıca Jeon So-Min ve Kim Ji-Suk’a dizide başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldü. 

Jeon So-Min eğer teklifi kabul ederse dizide adadaki küçük bir süpermarketti işleten olan Oh Kang-Soon karakterini canlandıracak. Fiziksel olarak oldukça güçlü bir kadındır. Deniztarağı ve deniz hardalı toplamak için dalış yapmaktadır.

Kim Ji-Suk eğer teklifi kabul ederse dizide popüler bir ünlü olan Yoo Baek karakterini canlandıracak. Yoo Baek eski bir idol grubunun bir üyesiydi. Ancak şimdi hem popüler bir şarkıcı hem de popüler bir oyuncudur. Ününe ün katmak için iyi bir insan olmaya çalışmamaktadır. Egoist birisidir ve karşısındakini incitecek olsa bile acımasızca dürüst davranmaktadır. Bir gün, büyük bir skandala neden olur ve sular durulana kadar uzak bir adaya gönderilir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Age Ending in Nine Boy" dizisinin yönetmeni Yoo Hak-Chan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Lee So-Jung ve Lee Si-Eun yapmaktadır. Lee Si-Eun "Rude Miss Young-Ae Sezon 12" ve "High Kick! 3" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…