Ji Soo’ya Yeni Bir Diziden Daha Başrol Teklifi Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     26-07-2018, 15:20

Oyuncu Ji Soo’ya Netflix’in yeni "Because It’s My First Love" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

26 Temmuz’da Ji Soo’nun ajansı, diziden teklif aldıklarını doğruladı ve değerlendirme aşamasında olduklarını belirtti.

Dizi, gençlerin arkadaşlıklarını, aşklarını ve hayallerini anlatacak.

Ji Soo eğer teklifi kabul ederse dizide bir üniversitede işletme bölümü okuyan Yoon Tae-Oh karakterini canlandıracak. Prestijli bir üniversiteye gitmektedir. Zengin bir aileye ve iyi bir görünüme sahiptir. Her ne kadar her şeye sahip biri gibi görünse de mutsuz bir hayatı vardır. Mutsuz ev ortamından dolayı ailesine git gide yabancılaşmaktadır ve kendini yalnız hissetmektedir. Daha sonra, bazı kişisel sebeplerden dolayı birlikte yaşamaya başladığı kız arkadaşı, Han Song-Yi’ye aşık olur.

Geçtiğimiz ay, Ji Soo’ya "I Don’t Care" adlı dizide erkek başrolü canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İlgili Haber: Ji Soo ve Koo Ha-Ra Birlikte Yeni Bir Dizide Rol Alabilir


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…