Lee Dong-Gun, "Yeowoo Gaksibyeol" Dizisinde Lee Je-Hoon ile Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     30-07-2018, 14:30

Lee Dong-Gun’un SBS’in yaklaşan dizisi "Yeowoo Gaksibyeol"da yer alacağı açıklandı.

30 Temmuz’da oyuncunun ajansı FNC Entertainment, Lee Dong-Gun’un "Yeowoo Gaksibyeol" dizisinin ana kadrosunda rol alacağını doğruladı.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı'nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Lee Dong-Gun dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda operasyon müdürü olarak çalışan Seo In-Woo karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Gu Family Book", "What Happens to My Family?" ve "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde, Lee Je-Hoon ve 'SF9' grubundan Rowoon’un dizide rol alacağı ve Chae Soo-Bin’e dizide yer alması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…