Do Kyung-Soo’nun Yer Aldığı "100 Days My Prince" Dizisinin İlk Fragmanları Yayımlandı

  Maysa   |     2-08-2018, 15:23

Başrollerinde 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo ve Nam Ji-Hyun’un rol aldığı "100 Days My Prince" dizisinin ilk iki fragmanı yayımlandı.

Dizi, aniden ortadan kaybolan Joseon’un veliaht prensi (Do Kyung-Soo) etrafında dönmektedir. Geçirdiği bir kaza sonucunda hafızasını kaybeden veliaht prens sarayın dışında yüz gün geçirir ve bu yüz gün boyunca sarayın dışında bir sivil olarak yaşar.

Yayımlanan ilk fragman, Do Kyung-Soo’nun şu sözleri ile son bulmaktadır: "Ben, bu ülkenin, Joseon’un, Veliaht Prensi LeeYool’um."

Yayımlanan ikinci fragmanda, Do Kyung-Soo ve Nam Ji-Hyun’un canlandırdıkları karakterlerin ilişkisine dikkat çekilmektedir. Fragmanda, Do Kyung-Soo’nun kafa sesi, "Her şeye sahip olabilirim. Ama tek bir şey dışında… Her şeyi unuttum. Ama asla o kişiyi unutamadım…"  demektedir.

Dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Cho Seong-Ha ve Kim Sun-Ho yer almaktadır.

Dizinin senaristliğini "My Lovely Girl" dizisini kaleme alan No Ji-Sul yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…