Lee Jang-Woo’nun "My Only One" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     8-08-2018, 14:22

Lee Jang-Woo’nun "My Only One" ("My Beautiful Ally") dizisinde Uee ile birlikte rol alacağı doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde Uee’nin dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Uee "My Beautiful Ally" Adlı Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Dizi, biyolojik babası ile karşılaştıktan sonra hayatı allak bullak olan Kim Do-Ran’ın (Uee) etrafında dönmektedir. 28 yıldır görmediği biyolojik babası birden ortaya çıkar ve ona kimliğini gizlemesi gerektiğini söyler.

Lee Jang-Woo dizide 'Wang Ho Foods' adlı bir gıda şirketinin müdürü ve varisi olan Wang Dae-Ryook karakterini canlandıracak. Kibar birisi olmasına karşın 'Wang Ho Foods' şirketinin varisi olarak büyük hedefleri ve umutları vardır. Ayrıca Kim Do-Ran’dan (Uee) hoşlanmaktadır.

Lee Jang-Woo, 25 Ocak 2018 tarihinde askerden terhis oldu ve bu dizi askerden terhis olduktan sonra rol aldığı ilk yapım olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Golden Cross", "Ms. Perfect" ve "Girls' Generation 1979" dizisinin yönetmeni Hong Seok-Ku oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Blow Breeze" dizisini kaleme alan Kim Sa-Kyung yapmaktadır. Senarist Kim Sa-Kyung ve Lee Jang-Woo daha önce "Here Comes Mr. Oh" ve "Rosy Lovers" dizilerinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün 15 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…