Yeo Jin-Goo’ya Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     8-08-2018, 15:06

Yeo Jin-Goo’ya bir filmden uyarlama olan "Masquerade" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizi, başrollerinde Lee Byung-Hun, Han Hyo-Joo ve Ryoo Seung-Ryong’un rol aldığı, 2012 yapımı, ödüllü film, "Masquerade"den uyarlamadır.

Yeo Jin-Goo eğer teklifi kabul ederse dizide Kral Gwanghae ve tıpa tıp benzeyen Ha-Sun karakterini canlandıracak.

Dizi, bir uyarlama olsa da senaryoda önemli değişiklikler olacağı bildirildi.

Filmin orjinal konusu şöyledir: Kral Gwanghae, sarayda olmadığı zamanlarda onun yerine geçmesi için kendisine tıpa tıp benzeyen birisinin bulunmasını emreder. Ardından, krala tıpa tıp benzeyen Ha-Sun adında bir soytarı bulunur. Kral, geceleri sarayın dışındaki sevgilisinin evine giderken Ha-Sun kralın yerine tahta oturur. Ancak bir gün, kral zehirlenir ve bilinçsizce yatar. Artık Ha-Sun kral iyileşene kadar kralın tahtında oturmak zorunda kalır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Money Flower", "Golden Pouch", "Glamorous Temptation" ve "Warm and Cozy" dizilerinde çalışmış olan Kim Hee-Won oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…