Yeni Yönetmeni ile "Four Men" Dizisinin Çekimlerine Yeniden Başlanacak

  Maysa   |     8-08-2018, 15:35

"Four Men" dizisinin çekimlerine yeniden başlanması planlanılıyor.

10 Mayıs’ta dizinin çekimlerinin durduruldu bildirilmişti ve geçen üç ayın ardından dizinin çekimlerine tekrar başlanacağı bildirildi.

İlgili Haber: Yapım Şirketi Ekipmana ve Personele Ücret Ödenmediği İçin "Four Men"in Çekimleri Durduruldu

Yönetmen Jang Tae-Yoo’nun yerine artık dizinin yönetmenliğini Kim Jae-Hong’un yapacağı ve tüm oyuncuların yeni yönetmeni kabul ettiği açıklandı. Dizinin yönetmenliğini Jang Tae-Yoo yapmaktaydı. Ancak, yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı Yönetmen Jang Tae-Yoo istifa etmişti.

Başlangıçta dizinin çekimlerinin geçtiğimiz Mart ayında bitmesi planlanılıyordu. Ancak, çekimlere ara verildiği için Ekim ayının sonlarına doğru çekimlerin bitmesi planlanılıyor. Ayrıca dizinin önceden planlanıldığı gibi MBC’de yayımlanmayacağı ve dizinin TV Chosun kanalında yayımlanması için görüşmelerde bulunulduğu bildirildi.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…