Lee Yo-Won ve Yoo Ji-Tae Yeni Bir Casus Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     15-08-2018, 16:09

Lee Yo-Won ve Yoo Ji-Tae’nin "Different Dreams" ("Lee Mong") adlı yeni bir dizide birlikte rol alacakları açıklandı.

Dizi, Kore Cumhuriyeti Geçici Hükümeti'nin 100. yıldönümünü kutlamak için yapılan bir yapımdır. Dizinin yönetmen koltuğunda Saimdang, Light's Diary" ve "Bride of the Century" dizilerinin yönetmeni Yun Sang-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "IRIS" ve "IRIS 2" dizilerini kaleme alan Jo Kyu-Won yapmaktadır.

15 Ağustos’ta, yapım şirketinden bir kaynak, Lee Yo-Won ve Yoo Ji-Tae’nin dizide başrol karakterleri canlandıracağını doğruladı. Ayrıca dizinin ilk bölümünün 2019 yılının Mayıs ayında, MBC ekranlarında yayımlanması için görüşmelerde bulunduklarını bildirdi.

Melodram-tarih-aksiyon türündeki "Different Dreams", Kore'nin Japon sömürge döneminde, Gyeongseong (şimdiki Seul), Mançurya ve Şanghay’da geçmektedir. Kore’nin bağımsızlığı için verilen mücadele anlatılmaktadır.

Lee Yo-Won dizide Joseonlu bir cerrah olan Lee Young-Jin karakterini canlandıracak. Japon bir aile tarafından yetiştirilmiştir. Ancak Kore’nin geçici hükümeti için istihbarat ajanlığı yapmaya başlar. Pasifik Savaşı sırasında kendini büyük bir karışıklığın ortasında bulur. İlk başlarda bu karakteri canlandırması için Lee Young-Ae ile anlaşılmıştı. Ancak oyuncunun programı ile dizinin çekim programı arasında çıkan zaman çatışması nedeniyle oyuncunun dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldığı bildirildi.

İlgili Haber: Lee Young-Ae’nin Casusluk Konulu Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracağı Açıklandı

Yoo Ji-Tae dizide Kore’nin bağımsızlığı için savaşan gizli bir topluluğun lideri olan Kim Won-Bong karakterini canlandıracak. Lee Young-Jin (Lee Yo-Won) ve Won-Bong, Şanghay’daki Kore Cumhuriyeti Geçici Hükümeti’nin düzenlediği gizli operasyonlara katılır.

Dizinin çekimlerine bu yılın Ekim ayında Moğolistan’da başlanması planlanılıyor. Ayrıca dizinin diğer çekimleri, Şangay, Çin ve Güney Kore'de gerçekleşecek.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…