Park Bo-Young’ın "Strong Woman Do Bong-Soon"un Ardından Yer Alacağı İlk Dizi Belli Oldu

  Rüzgar Esintisi   |     16-08-2018, 16:44

Park Bo-Young’ın tvN’in fantastik-romantik türündeki yeni "Abyss" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Park Bo-Young dizide güzel bir kadın olan bir savcıyı (bazı kaynaklarda avukat olduğu yazıyor) canlandıracak.

Dizi, güzel bir kadın ile çirkin bir adamın etrafında dönmektedir. Gizemli bir boncuktan (bazı kaynaklarda inci olduğu yazıyor) dolayı kadın çirkinleşirken adam yakışıklı bir görünüme sahip olur. Bu değişim, her ikisinin de hayatını değiştirir. Aynı zamanda bir savcı (bazı kaynaklarda avukat olduğu yazıyor) olan kadın bu değişiminin nedenini araştırmaya başlar. Bu süreçte, gerçek aşkı bulur.

Dizinin senaristliğini "Rude Miss Young-Ae" serisinin 9. ve 10. sezonunu kaleme alan Moon Soo-Yun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…