Ahn Hyo-Seop ve Kim So-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     16-08-2018, 17:25

Ahn Hyo-Seop ve Kim So-Hyun’a bir webtoondan uyarlama olan "Love Alarm" adlı yeni bir diziden teklif götürüldüğü açıklandı.

16 Ağustos’ta Ahn Hyo-Seop’un ajansı, oyuncunun "Love Alarm" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı.

Geçtiğimiz ay, Kim So-Hyun’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirilmişti. Kim So-Hyun eğer teklifi kabul ederse dizide teyzesi ile beraber yaşayan Jo Jo karakterini canlandıracak.

"Love Alarm", yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Fight My Way" ve "Oh My Venus" dizilerinin yönetmeni Lee Na-Jeong oturmaktadır. Dizinin uyarlandığı webtoonun yazarı Chon Kye-Young’un "Yebbeun Namja" adlı eseri, 2013 yılında "Bel Ami" adlı bir diziye uyarlanmıştı.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl, tvN ve Netflix ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…