Lee Sun-Bin "Four Men" Dizisinde Nana’nın Yerine Rol Alabilir

  alie   |     25-08-2018, 16:30

Lee Sun-Bin’e "Four Men" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

25 Ağustos’ta, Lee Sun-Bin’in ajansından bir kaynak, oyuncunun dizide yer alması için teklif aldığını doğruladı.

Yönetmen Jang Tae-Yoo ve dizinin yapım şirketi Victory Contents arasındaki ödenmemiş ücretlerden dolayı çıkan anlaşmazlık nedeni ile dizinin çekimleri durma noktasına gelmişti. Dizinin çekimlerine Ocak ayında başlanmış ancak Mayıs ayında dizinin çekimleri durdurulmuştu. Yönetmenler ve oyuncular sendikası bu konuda birçok açıklama yayımlarken emektar oyuncu Kim Chang-Wan dizinin kadrosundan ayrıldığını duyurdu.

İlgili Haber: Yapım Şirketi Ekipmana ve Personele Ücret Ödenmediği İçin "Four Men"in Çekimleri Durduruldu

Üç ay sonra, Victory Contents, dizinin yönetmenliğini artık Yönetmen Kim Jae-Hong’un yapacağını açıkladı. Ancak Nana’nın ajansı, çekimlerin durdurulmasını ve diğer sorunları gerekçe olarak göstererek yapım şirketi ile sözleşmesini yasal olarak feshetti. Buna karşılık, Victory Contents, tek taraflı sözleşme feshinin yasal olmadığını iddia etti.

İlgili Haber: Yeni Yönetmeni ile "Four Men" Dizisinin Çekimlerine Yeniden Başlanacak

Dizi, annesinin gizemli ölümünü araştıran bir adamın (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir. Araştırması sırasında kendisine tıpa tıp benzeyen üç kişi ile karşılaşır ve kendini bir komplonun içinde bulur.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…