Lee Sun-Bin "Four Men" Dizisi Hakkında Nihai Kararını Verdi

  Rüzgar Esintisi   |     29-08-2018, 14:10

Oyuncu Lee Sun-Bin’in "Four Men" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için götürülen teklifi reddettiği açıklandı.

Nana dizinin kadrosundan ayrıldıktan sonra dizide kadın başrol karakteri canlandırması için Lee Sun-Bin’e teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Lee Sun-Bin "Four Men" Dizisinde Nana’nın Yerine Rol Alabilir

Lee Sun-Bin’in ajansı, rolün çok baskı altında olmasından dolayı oyuncunun bu teklifi reddettiği ve ajansı olarak oyuncunun bu kararına saygı duyduklarını belirtti.

Dizi, annesinin gizemli ölümünü araştıran bir adamın (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir. Araştırması sırasında kendisine tıpa tıp benzeyen üç kişi ile karşılaşır ve kendini bir komplonun içinde bulur.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…