Ahn Hyo-Seop ve Kim So-Hyun "Love Alarm" Dizisi Hakkında Nihai Kararını Verdi

  Rüzgar Esintisi   |     31-08-2018, 15:15

Oyuncu Ahn Hyo-Seop’un "Love Alarm" dizisinden gelen teklifi reddettiği açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde, Ahn Hyo-Seop’a erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirilmişti. Ancak oyuncu dizide yer almama kararı aldı. Bunun yanı sıra oyuncu Kim So-Hyun’un dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı. Dizinin yapım ekibi şuan da erkek başrol karakteri belirlemek ile meşgul.

Kim So-Hyun dizide teyzesi ile beraber yaşayan Jo Jo karakterini canlandıracak.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Fight My Way" ve "Oh My Venus" dizilerinin yönetmeni Lee Na-Jeong oturmaktadır. Dizinin uyarlandığı webtoonun yazarı Chon Kye-Young’un "Yebbeun Namja" adlı eseri, 2013 yılında "Bel Ami" adlı bir diziye uyarlanmıştı.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl, tvN ve Netflix ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Ahn Hyo-Seop, "Still 17" dizisinde canlandırdığı Yoo Chan karakteri ile popülerliğini artırmaktadır.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…