Yoo Seung-Ho Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  Maysa   |     3-09-2018, 23:14

Yoo Seung-Ho’nun, SBS’in "Bok-Soo's Back" ("Revenge is Back") adlı yeni dizisinde, erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, haksız yere suçlanıp okuldan atılan Kang Bok-Soo’nun etrafında dönmektedir. Bok-Soo bir lise öğrencisiyken okulda yaşanan bir şiddet olayından dolayı suçlanır ve okuldan atılır. Bir yetişkin olduğunda dahi bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bu yüzden, intikam almak için aynı okula geri döner. Ancak hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşır.

Yoo Seung-Ho dizide Kang Bok-Soo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, nazik, dost canlısı, iyimser bir kişiliğe sahiptir ve sakar birisidir. Seol Song Lisesi’nde okurken ilk aşkı Son Soo-Jung ve bir başka erkek öğrenci olan Oh Se-Ho’nun karıştığı bir olay meydana gelir. Bu olayda haksız yere suçlanarak okuldan atılır. Soo-Jung ve Se-Ho’dan intikamını almak için bir yetişkin olarak okula geri döner. Ancak okulun değişen atmosferine ayak uyduramaz.

Diziyi çaylak bir senarist olan Kim Yoon-Young kaleme almaktadır. Dizinin yönetmenliğini "Wok of Love" dizisinin yönetmenlerinden Ham Joon-Ho yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…