Lee Je-Hoon ve Chae Soo-Bin’in Yer Aldığı "Where Stars Land" Dizisinin Karakter Afişleri ve Yeni Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     12-09-2018, 15:29

tvN’in yaklaşan dizisi "Where Stars Land"ın ("Yeowoo Gaksibyeol") dört karakter afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizinin dört ana karakterini canlandıran Lee Je-Hoon, Chae Soo-Bin, Lee Dong-Gun ve Kim Ji-Soo’nun karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı'nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Lee Je-Hoon dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yeni çalışmaya başlayan Lee Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversitenin Kore İleri Bilim Enstitüsü ve Teknoloji bölümünden mezundur ve standart İngilizce sınavını mükemmel notlarla geçmiştir. İnsanlarla arasına hep mesafe koyduğundan etrafındakiler onun gizemli bir kişiliğe sahip olduğunu düşünmektedir. Onun yeni hedefi, havalimanında başladığı yeni işine, sadece altı ayda uyum sağlamaktır.

Chae Soo-Bin dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yolcu servisi ekibinde çalışan Han Yeo-Reum karakterini canlandırmaktadır. Havalimanında bir yıldır çalışmaktadır. Bir havalimanında çalışmaya başlayarak hayalindeki mesleğe kavuşmuştur. Çok sakar biri olduğundan ona 'insan bombası' lakabını takarlar.

Lee Dong-Gun dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda operasyon müdürü olarak çalışan Seo In-Woo karakterini canlandırmaktadır. Karizmatik ve arkadaş canlısı birisidir.

Kim Ji-Soo dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yolcu hizmetleri müdürü olarak çalışan Yang Seo- Koon karakterini canlandırmaktadır. Tam bir işkoliktir ve yolculara karşı her zaman naziktir. Ancak, oldukça dik kafalı birisidir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda 'SF9' grubundan Rowoon, Lee Soo-Kyung ve Kim Kyung-Nam yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Gu Family Book", "What Happens to My Family?" ve "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…