Park Soo-Ah "Fate and Fury" Dizisinde Lee Min-Jung ve Joo Sang-Wook’a Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     13-09-2018, 18:04

Park Soo-Ah ('Lizzy') "Fate and Fury" dizisinin yardımcı oyuncu kadrosuna katıldı.

Dizinin ana kadrosunda, Lee Min-Jung ve Joo Sang-Wook’un yanı sıra So Yi-Hyun ve Lee Ki-Woo’da yer almaktadır.

Lee Min-Jung ve Joo Sang-Wook daha önce 2014 yapımı "Cunning Single Lady" dizisinde beraber rol almıştı.

Dizi, kaderini değiştirmeye çalışan Goo Hae-Ra (Lee Min-Jung) ve ona âşık olan Tae In-Joon’un (Joo Sang-Wook) etrafında dönmektedir. Hae-Ra akıllı ve güzel bir kadın olmasına karşın ailesi yüzünden sefil bir durumdadır. Bu sefillikten kurtulmanın tek yolunun para olduğunu düşünür. Bu yüzden, bir şirketin varisi olan In-Joon’a yaklaşır ve çok geçmeden In-Joon kalbini Hae-Ra’ya kaptırır.

Park Soo-Ah dizide Tae In-Joon’un (Joo Sang-Wook) kız kardeşi olan Tae Jung-Min karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmeni Kang Chul-Woong ve dizinin senaristi Jung Dong-Yoon daha önce "Suspicious Partner", "Defendant" ve "EXIT" dizilerinde birlikte çalışmıştı.

Toplam 20 bölümden oluşması planlanan dizinin ilk bölümü, bu yılın Aralık ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…