Ji Soo, Jung Chae-Yeon ve Jinyoung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     14-09-2018, 15:01

Ji Soo, 'DIA' grubundan Jung Chae-Yeon ve 'B1A4' grubundan Jinyoung’ın Netflix’in "Because It’s My First Love" adlı yeni dizisinde rol alacağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde, Ji Soo’ya dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Ji Soo’ya Yeni Bir Diziden Daha Başrol Teklifi Götürüldü

Dizi, bir grup üniversite öğrencisinin arkadaşlıklarını, aşklarını ve hayallerini anlatacak.

Ji Soo dizide her şeye sahipmiş gibi görünen ama mutsuz olan Yoon Tae-Oh karakterini, Jung Chae-Yeon dizide Tae-Oh’un ev arkadaşını, Jinyoung dizide Tae-Oh’un en iyi arkadaşını canlandıracak. Ji Soo, Jung Chae-Yeon ve Jinyoung’ın canlandırdığı karakterler bir aşk üçgeni içerisinde olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Sassy Girl", "Yongpal", "Modern Farmer" ve "Goddess of Marriage" dizilerinin yönetmeni Oh Jin-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Five Enough", "Discovery of Love" ve "In Need of Romance" serisini kaleme alan Jung Hyun-Jung ve "Little Black Dress" filmini kaleme alan Kim Min-Seo ortaklaşa yapacak.

Dizinin toplam 8 bölümden oluşması ve dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…