Kang Ji-Hwan ve Baek Jin-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     18-09-2018, 14:34

Oyuncu Baek Jin-Hee’nin KBS2’nun "Happy If You Died" adlı dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, çalıştığı şirkette patronu olan Baek Jin-Sang’ı (Kang Ji-Hwan), daha iyi bir insana dönüştürmeye çalışan Lee Roo-Da’nın (Baek Jin-Hee) hikâyesini anlatmaktadır.

Baek Jin-Hee dizide bir şirkette müdür yardımcısı olarak görev alan Lee Roo-Da karakterini canlandıracak. Çalıştığı şirkette, diğer çalışanlarda olmak üzere, kibirli ve huysuz olan patronu Jin-Sang’ı sevmemektedir.

Kang Ji-Hwan dizide bir şirkette takım lideri olarak görev alan Baek Jin-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, her zaman haklı olduğuna inanmaktadır.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Park Sol-Mi, Ryoo Hyoun-Kyoung ve In Gyo-Jin yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Cheer Up!" ve "Lovers of Music" dizilerinin yönetmeni Lee Eun-Jin oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…