"Goblin" Dizisinin Sevilen Çifti Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na Tekrar Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     19-09-2018, 15:27

Lee Dong-Wook’a tvN’in "It Feels Sincere" ("Touch Your Heart") adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

19 Eylül’de, her iki oyuncunun ajansı, teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiklerini bildirdi.

Zaten oyuncu Yoo In-Na’ya dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bilinmekteydi.

Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo'nun arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Üçüncü nesil bir chaebol ile adı bir skandala karışan sonra Yeon-Soo’nun hayatı dibe vurmaya başlar. Bu yüzden, ünlü bir senaristtin dizinde yer almak için bir avukatın sekreterliğini yapmak zorunda kalır.

Lee Dong-Wook eğer teklifi kabul ederse dizide başarılı ama bir o kadar huysuz bir avukat olan Kwon Jung-Rok karakterini canlandıracak. Yoo In-Na teklifi kabul ederse dizide oyuncu olan Oh Yeon-Soo karakterini canlandıracak.

Daha önce, Jung Kyoung-Ho’ya dizide Kwon Jung-Rok karakterini canlandırması için teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Jung Kyoung-Ho ve Yoo In-Na Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizi, aynı adı taşıyan ve Koreli yazar Jager tarafından kaleme alınan bir web romandan uyarlamadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Let’s Eat", "Let’s Eat 2", "Let's Fight Ghost", "Because This Is My First Life" ve "What’s Wrong with Secretary Kim" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…