Namkoong Min’e Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     8-10-2018, 15:17

8 Ekim’de, Namkoong Min’e, KBS’in "Doctor Prisoner" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirildi.

Oyuncunun ajansı 935 Entertainment bu konu hakkında şunları söyledi: "'Doctor Prisoner' dizisi rol alması için teklif götürülen yapımlardan biridir. [Teklifi] düşünüyor."

Dizi, başına gelen bazı talihsiz olaylardan sonra çalıştığı hastaneden ayrılmak zorunda kalan başarılı bir doktorun etrafında dönmektedir. Eski çalıştığı hastaneden intikam almayı planlarken bir hapishanenin revirinde çalışmaya başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Sungkyunkwan Scandal", "Assembly" ve "The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop" dizilerinin yönetmeni Hwang In-Hyuk oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…