Ha Ji-Won "Prometheus" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  Rüzgar Esintisi   |     10-10-2018, 16:10

Oyuncu Ha Ji-Won’un MBC’nin "Prometheus" adlı dizisinde yer almayacağı açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda, Ha Ji-Won’un dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı. Ancak oyuncunun ajansı Haewadal Entertainment, Ha Ji-Won’un dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldığını bildirildi. Haewadal Entertainment, oyuncunun neden diziden ayrıldığı hakkında özel bir açıklamada bulunmadı. Ancak ayrılma sebebini daha sonraki bir tarihte açıklayacaklarını belirtti.

İlgili Haber: Ha Ji-Won Yeni Bir Dizi İle Ekranlara Dönmeye Hazırlanıyor

Ha Ji-Won eğer dizinin kadrosundan ayrılmasaydı, dizide kayıp bilim adamlarını bulmak için görevlendirilen NIS ajanı Chae Eun-Seo karakterini canlandıracaktı.

Jin Goo dizide erkek başrol karakteri canlandırmaktadır. Koreli Ünlü Hollywood oyuncusu  Lee Ki-Hong ve Park Ki-Woong dizide önemli karakterleri canlandırmaktadır.

Dizi, Nükleer silah alanında uzman bir grup bilim adamının ortadan kaybolması sonrasında geçekleşen olayları konu almaktadır. Daha önce yurt dışına gönderilen bir grup Kuzey Koreli bilim adamını denükleerleştirme sırasında ülkelerine geri gönderme kararı alınır. Ancak bu süreçte bilim adamları ülkelerine varamadan ortadan kaybolur. Güney Kore hükümeti ortadan kaybolan bilim adamlarını bulmak için bir NIS ajanı ve Kuzey Koreli bir sığınmacıyı (Jin Goo) görevlendirir. Araştırmaları sırasında önlerine gizemli bir kız ortaya çıkar.

Dizinin bütçesi 30 Milyar Won (yaklaşık 27.9 Milyon Dolar) ve dizi Kore’nin en büyük ölçekli yapımlarından biri olacak. Dizinin yapım şirketi JL Media Group daha önce "The Princess’s Man" dizisinde çalışmıştı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise "IRIS", "The Slave Hunters" ve "Inspiring Generation" dizilerinin yapımcılığını üstlenmiş, aksiyon yapımlarında kendini kanıtlamış olan Choi Ji-Young oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…