Jun Ji-Hyun, Hong Kız Kardeşlerin Yeni Dizisi İle Ekranlara Dönebilir

  Maysa   |     12-10-2018, 16:12

Oyuncu Jun Ji-Hyun yeni bir yapım ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

12 Ekim’de, Jun Ji-Hyun’un, iki kız kardeş olan Hong Jung-Eun ve Hong Mi-Ran’ın ('Hong Kız Kardeşler' olarak bilinmektedir) kaleme aldıkları yeni bir dizide rol alacağı bildirildi. Dizi için henüz bir ad belirlenmedi ve dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Ancak çıkan bu haberlerin ardından oyuncunun ajansından bir kaynak konu ile ilgili şunları söyledi: "Teklif aldığı yapımlardan biridir. Şuanda, Hong kız kardeşlerin yeni dizisinden gelen teklifi düşünüyor."

Kaynak, "Jun Ji-Hyun’a birkaç dizi ve filmden teklif götürüldü. Şuanda, birkaçını değerlendirmektedir. Bir filmde veya bir dizide rol alıp almayacağına henüz karar vermedi. Bir sonraki projesini dikkatle seçmektedir ve iyi bir yapım seçtikten sonra gelecek yıl izleyicisinin karşısına çıkacak."  şeklinde sözlerine devam etti.

Jun Ji-Hyun, en son 2016 yapımı SBS’in hit olan "The Legend of the Blue Sea" adlı dizisinde rol almıştı. Seçtiği yeni yapım onun, o zamandan bu yana yer aldığı ilk oyunculuk projesi olacak. Ayrıca Jun Ji-Hyun geçtiğimiz Ocak ayında ikinci oğlunu dünyaya getirmişti.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…