Jung Yu-Mi ve Gong Yoo Yeni Bir Filmde Tekrar Birlikte Rol Alacak

  Hamlet   |     17-10-2018, 14:48

Gong Yoo "Kim Ji-Young Born 1982" filminde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz ay Jung Yu-Mi’nin filmde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Film, okulda, evde ve işinde cinsiyet ayrımcılığına maruz kalan sıradan Koreli bir kadının (Jung Yu-Mi) etrafında dönmektedir. Ayrıca film, Jo Nam-Joo tarafından kaleme alınan "82nyeonsaeng Kimjiyoung" adlı popüler bir romandan uyarlamadır.

Gong Yoo filmde Kim Ji-Young’ın (Jung Yu-Mi) kocası olan Jung Dae-Hyun karakterini canlandıracak. Eşinin yaşadığı değişimleri gördükten sonra onun hayatını anlamaya ve daha fazla şeyle ilgilenmeye başlar.

Bu film ile Gong Yoo ve Jung Yu-Mi üçüncü kez bir yapımda beraber rol almış olacak. Gong Yoo ve Jung Yu-Mi daha önce 2011 yapımı "Silenced" ve 2016 yapımı "Train to Busan" filmde birlikte çalışmıştı.

Filmin yönetmen koltuğunda kapsamlı bir oyunculuk geçmişi olan Kim Do-Young oturmaktadır. Bu film, Kim Do-Young’ın ilk yönetmenliğini yaptığı film olacak.

Bu arada, geçtiğimiz günlerde, Gong Yoo’nun "Seo Bok" adlı yeni bir filmde yer alacağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: "Gong Yoo Yeni Bir Film İle Geri Dönüş Yapacak"

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…