Kang Ji-Hwan ve Baek Jin-Hee’nin Yer Aldığı Yeni Dizisinin İlk Afişi ve İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     20-10-2018, 17:23

KBS2’nun "Feel Good To Die" adlı dizisinin ilk afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, çalıştığı şirkette patronu olan Baek Jin-Sang’ı (Kang Ji-Hwan), daha iyi bir insana dönüştürmeye çalışan Lee Ru-Da’nın (Baek Jin-Hee) hikâyesini anlatmaktadır. Ru-Da’nın çalıştığı şirkette, diğer çalışanlarda olmak üzere, kibirli ve huysuz olan patronu Jin-Sang’tan nefret etmektedir. Bir gün, patronun ölmesini diler. Patronunun ölümünden kendini sorumlu hisseden Ru-Da, tüm bunların sadece bir rüya olmasını diler. Ertesi sabah uyandığında normal olmayan bir şey vardır. Kazanın gerçekleştiği günün sabahındadır. Bunun üzerine, Ru-Da patronunu kurtarmaya çalışır.

Yayımlanan afişte, "Sadece hayal ettim… Ama bunun bir suç olduğunu kabul edersek, hepimiz suçluyuz."  yazmaktadır.

Ayrıca dizi, Goldkiwisae tarafından kaleme alınan "Happy If You Died" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Dizide Kang Ji-Hwan ve Baek Jin-Hee’nin yanı sıra Park Sol-Mi, Ryoo Hyoun-Kyoung, In Gyo-Jin ve Gong Myung yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Cheer Up!" ve "Lovers of Music" dizilerinin yönetmeni Lee Eun-Jin oturmaktadır. Ayrıca yönetmen Lee Eun-Jin, "Chief Kim" dizisinin yapımcılığını ve "My Lawyer, Mr. Jo" dizisinin yardımcı yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin ilk bölümünün 7 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…