Park Se-Wan ve Jang Dong-Yoon’un Yer Aldığı "Just Dance" Dizisinin İlk Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     6-11-2018, 14:19

"Dance Sports Girls" adlı ödüllü bir belgeselden uyarlama olan "Just Dance" dizisinin ilk afişi yayımlandı.

Dizi, Geoje Kız Meslek Lisesi’nde okuyan bir grup dans tutkunu öğrencinin etrafında dönmektedir. İyi notlara sahip değillerdir. Buna rağmen dersleri yerine iyi birer dansçı olmaya çalışmaktadırlar. Yakın zamanda yeniden yapılanmanın başladığı bir tersanede iş bulmak yerine, onların farklı hayalleri vardır.

Park Se-Wan ve Jang Dong-Yoon’un yanı sıra dizinin ana kadrosunda Lee Joo-Young, Joo Hae-Eun, Shin Do-Hyun, Lee Yoo-Mi ve Kim Soo-Hyun yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Uncontrollably Fond", "Spy" ve "The Princess' Man" dizilerinin yönetmeni Park Hyun-Suk oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…