IU’nun Yer Aldığı "Persona" Adlı Film Serisi İçin Dört Farklı Görüntüsü Yayımlandı

  Maysa   |     7-11-2018, 13:23

IU’nun yeni kısa film "Persona"dan ilk görüntüleri yayımlandı.

"Persona", Mystic Entertainment’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde IU’nun yer aldığı dört kısa filmden oluşan bir seridir. Dört filmin yönetmen koltuğunda ayrı ayrı Im Pil-Sung, Lee Kyung-Mi, Kim Jong-Kwan ve Jeon Go-Woon oturmaktadır. Her yönetmen ana karakterin hikâyesini farklı bir şekilde anlatmak için çeşitli temalar ve kavramlarla farklı bir kısa film oluşturacak.

IU’nun yayımlanan dört farklı görüntüsü, dört yönetmen tarafından ayrı ayrı tasvir edilen ana karakterdir.

İlk görüntüde, IU bir paspas üzerinde yoga pozisyonunda durmaktadır. Bir sonraki görüntüsünde, tenis kıyafetleri giymiştir ve sert bakışları ile bir şeye dikkat kesildiği görülmektedir.

Bir sonraki fotoğrafta, oyuncu Shim Dal-Gi'nin yüzüne ciddi bir ifade ile bakmaktadır. Son fotoğrafta ise IU elinde bir bardak şarap tutmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde, Bae Doo-NaPark Hae-SooKim Tae-Hoon, Lee Sung-Wook, Jung Jun-Won, Shim Dal-Gi ve daha fazla oyuncunun kısa film serisinin farklı filmlerinde yardımcı karakterleri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: IU’nun Yeni Bir Kısa Film Serisinde Yer Alacağı Doğrulandı

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…