Junho’ya Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     7-11-2018, 14:06

'2PM' grubundan Junho bir sonraki projesini seçmeye hazırlanıyor.

7 Kasım’da, oyuncunun ajansı JYP Entertainment, tvN’in yeni hafta sonu dizisi "Confess"de erkek başrol karakteri canlandırması için Junho’ya teklif götürüldüğünü doğruladı. Junho’nun düşündüğü projelerden biri olduğunu ve oyuncu-şarkıcının bir sonraki projesinin henüz kesinleşmediğini belirtti.

Dizi, bir kişinin aynı suçtan dolayı iki kere yargılanmasına izin vermeyen 'non bis in idem' prensibini (latince hukuk terimi) konu almaktadır.

Junho eğer teklifi kabul ederse dizide gençliğinin çoğunu tedavisi olamayan bir kalp hastalığı ile savaşarak geçiren Choi Guk-Seon karakterini canlandırmaktadır. Bedenen zayıf biri gibi görünmesine karşın zihinsel olarak oldukça güçlü birisidir.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…