Kim Sun-Ho "Eulachacha Waikiki" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     8-11-2018, 16:42

Kim Sun-Ho’ya "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunda erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

8 Kasım’da, oyuncunun ajansı S.A.L.T Entertainment, bu konu ile ilgili şu açıklamada bulundu: "Kim Sun-Ho’nun "Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunda yer alması için teklif aldığı doğru ve dizi personeli şuanda ondan olumlu bir cevap beklemektedir."  Kim Sun-Ho, en son, geçtiğimiz hafta final bölümü yayımlanan "100 Days My Prince" dizisinde rol almıştı.

Dizinin ilk sezonu, bu yılın ilk aylarında yayımlandı ve iflasın eşiğindeki Waikiki konuk evini işleten üç kişi (Kim Jung-HyunLee Yi-KyungSon Seung-Won) etrafında dönmekteydi.

Dizinin bir ikinci sezonunun daha olacağı geçtiğimiz Haziran ayında doğrulanmıştı.

İlgili Haber: "Eulachacha Waikiki" 2. Sezonu İle Geri Dönecek

Dizinin ikinci sezonunda ise yepyeni bir oyuncu kadrosu olacak ve oyuncu Kang Han-Na’ya dizide yer alması için teklif götürüldüğü bilinmektedir.

"Eulachacha Waikiki" dizisinin 2. sezonunun yapımına 2019 yılının ilk yarısında başlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…