"Less than Evil" Dizisinin İlk Afişleri ve İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     15-11-2018, 12:51

Ana kadrosunda Shin Ha-Kyun, Lee Seol, Park Ho-San, 'B1A4' grubundan Baro ve Kim Gun-Woo’nun yer aldığı "Less than Evil" dizisinin ilk iki afişi ve ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, kendini aldığı davaları çözmeye adamış bir dedektifin (Shin Ha-Kyun) etrafında dönmektedir. Bir gün, bir dava üzerinde çalışırken psikopat bir kadın (Lee Seol) ile yolları kesişir. Ancak kadını delil yetersizliğinden dolayı tutuklayamaz. Daha sonra, kadın ona davaları çözmede yardımcı olmaya başlar. Ayrıca dizi, 2010 yapımı, İngiliz kanalı BBC’nin "Luther" dizisinden uyarlamadır.

Kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu afişin sloganında, "Adalet tanımlanmıştır."  yazmaktadır.

Ayrıca dizinin ilk iki bölümüne 19+ yaş sınırı getirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hotel King" ve "Golden Pouch" dizilerinin yönetmeni Kim Dae-Jin oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Aralık’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)





Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…