Choi Si-Won Yeni Bir Dizide Bir Dolandırıcıyı Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     27-11-2018, 15:40

'Super Junior' grubundan Choi Si-Won’un KBS2’nun "Fellow Citizens" ("Dear Citizens") adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

27 Kasım’da, Choi Si-Won’un ajansı SM Entertainment’ten bir kaynak, oyuncu-şarkıcının önümüzdeki yıl yayımlanacak olan "Fellow Citizens" dizisinde yer alacağını doğruladı.

Dram-komedi-suç türündeki dizi, polis memuru ile evlenen bir dolandırıcının etrafında dönmektedir. Bir gün, kendini bir suç davasının içinde bulur ve bunun sonucunda Ulusal Meclis'in bir üyesi olarak çalışmaya başlar.

Choi Si-Won dizide bir dolandırıcı olan Yang Jung-Kook karakterini canlandıracak. Dolandırıcılık yapan bir aileden gelmektedir. Kız arkadaşı ile evlenebilmek için paraya ihtiyacı vardır. Para kazanmak için insanlara bir tefeciymiş gibi yaklaşır ve onları dolandırır. Ancak bir gün yakayı ele verir.

Dizinin senaristliğini "Vampire Prosecutor", "Bad Guys", " Squad 38" ve "Missing 9" dizilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Mart 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…