Park Min-Young Romantik-Komedi Türündeki Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     5-12-2018, 17:51

Park Min-Young "Her Private Life" adlı yeni bir dizide kadın başrol karakteri canlandırabilir.

5 Aralık’ta, oyuncunun ajansı Namoo Actors, Park Min-Young’ın diziden teklif aldığını ve teklifi gözden geçirdiğini doğruladı.

Dizi, Kim Sung-Yeon’un tarafından kaleme alınan "Noona Paen Datkom" adlı bir web romandan uyarlama olacak.

"Her Private Life", bir idol fangirl ve bu fangirl'e âşık olan iki adam adamın etrafında dönecek.

Park Min-Young eğer teklifi kabul ederse dizide, bir restoran işleten Jo A-Ra karakterini canlandıracak. 'Shooting Stars' adlı bir grubun fan sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır ve grubun üyesi olan Min-Joon’un büyük bir hayranıdır. Bir gün, Min-Joon’un abisi Min-Hyun’un çalıştığı restoran şirketinden ayrıldığını duyar ve kardeşi hakkında daha fazla bilgi edinmek için onu işlettiği restorana yönetici olarak işe alır. İş yerinde, Min-Hyun ile vakit geçirdikçe ondan hoşlanmaya başlar. Bu arada Min-Hyun, A-Ra’nın yöneticiliğini yaptığı fan sitesinde 'Jjooni Lover' takma adı ile A-Ra’yla konuşmaya başlar. A-Ra, 'Jjooni Lover'ın gerçek kimliğinden bir haberdir. Min-Hyun da zaman geçtikçe A-Ra’dan hoşlanmaya başlar. Ancak Min-Hyun, A-Ra’nın Min-Joon’dan hoşlandığını düşünmektedir.

Başka bir kaynakta ise ana karakter, Sung Duk-Mi olarak geçmektedir. Duk-Mi, 'g.o.d' adlı bir grubun üyesi olan Yoon Kye-Sang’ın yaklaşık 20 yıldır büyük bir hayranıdır. Bir idol hayranı olduğunu gizleyen Duk-Mi, bir sanat müzesinin kıdemli idarecisidir. Onun gizli hayatı, yeni müdür Ryan Gold ile ortaya çıkma riski altına girer. (Editörden Not: Gerçek hayatta 'g.o.d' adlı bir grup 1999 yılında çıkışını yapmıştır ve aynı zamanda bir oyuncu olan Yoon Kye-Sang bu grubun bir üyesidir.)

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk başlarında yayımlanması planlanılıyor ve dizinin tvN ekranlarında yayımlanması için görüşmeler yapılmaktadır.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…