Jinyoung Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  Maysa   |     6-12-2018, 14:46

'GOT7' grubundan Jinyoung tvN’in "That Psychometric Guy" adlı yeni dizisinde rol alacak.

Romantik-komedi-gerilim-fantastik türündeki dizi, insanların anılarını okuma yeteneğine sahip Lee An ile acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan Yoon Jae-In’in etrafında dönmektedir. Bir gün, Lee An ve Jae-In karşılaşır ve ikili bir dizi olayı birlikte çözmeye çalışır.

Jinyoung dizide birisine dokunduğu zaman o kişinin anılarını okuma yeteneğine sahip olan Lee An karakterini canlandıracak. Böylece insanların en derin ve korkunç sırlarını öğrenebilmektedir. O, bu yeteneğini kullanarak, kötü insanları gün yüzüne çıkartmayı hedeflemektedir. İyi bir görünüme sahip olsa da zeki birisi değildir.

Dizide kadın başrol karakteri ise çaylak oyuncu Shin Ye-Eun canlandıracak. Dizinin yönetmen koltuğunda "Queen In-Hyeon's Man", "Nine: 9 Times Time Travel", "The Three Musketeers", "Bubble Gum", "The Bride of Habaek" ve "A Korean Odyssey" dizilerinin yönetmeni Kim Byung-Soo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…