Lee Yoo-Young ve Kim Min-Jung "Fellow Citizens" Dizisinde Choi Si-Won’a Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     8-12-2018, 16:04

Lee Yoo-Young ve Kim Min-Jung, KBS2’nun "Fellow Citizens" ("Dear Citizens") adlı yeni dizisinde rol alacak.

Dizi, dedektif ile evlenen bir dolandırıcının (Choi Si-Won) etrafında dönmektedir. Bir gün, kendini bir suç davasının içinde bulur ve bunun sonucunda Ulusal Meclis'in bir üyesi olarak çalışmaya başlar. Yang Jung-Kook (Choi Si-Won) hiçbir zaman polis tarafından yakalanmamış bir dolandırıcıdır. Bir gün, kız arkadaşı evlilikleri için biriktirdikleri parayı alır ve kaçar. İçmeye gittiği bir yerde Kim Mi-Young adında bir kadınla tanışır. Mi-Young da erkek arkadaşı tarafından aldatılmıştır ve zor zamanlar geçirmektedir. Kısa süre sonra, Jung-Kook ve Mi-Young’ın arasında romantik bir ilişki gelişir. Bir yıl sonra evlenirler. Mi-Young, Jung-Kook’a ilk tanıştıklarında kedisine ait küçük bir şirket işlettiğini söylemiştir ancak düğünden sonra, Mi-Young aslında bir dedektif olduğunu itiraf eder. Dahası eskiden babasını dolandırdığı Park Hoo-Ja adında bir kadın onun izini bulur ve ona Ulusal Meclis'te bir koltuk teklif eder. Ulusal Meclis’in bir üyesi olarak çalıştığı sürece onu ihbar etmeyecektir.

Lee Yoo-Young dizide Yang Jung-Kook’un (Choi Si-Won) eşi olan Kim Mi-Young karakterini canlandıracak. Onun karakteri bir dedektiftir.

Kim Min-Jung dizide gizemli bir kadın olan Park Hoo-Ja karakterini canlandıracak. Özel kredi endüstrisinde bir efsane olan Park Sang-Pil’in dördüncü kızıdır. Babası işini bırakacak bir oğlu olmadığı için işini Hoo-Ja’ya öğretmiştir. Bir gün, babası Yang Jung-Kook (Choi Si-Won) tarafından dolandırılır ve babasının işi çöker. O günden sonra babasının koltuğunu Hoo-Ja devralır ve işleri tekrar büyütür.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Jugglers" ve "Cheer Up!" dizilerinin yönetmenliğini, "White Christmas" ve "Bridal Mask" asistan yönetmenliğini, "Secret" ve "Spy" dizilerinin yapımcılığını yapan Kim Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Vampire Prosecutor", "Bad Guys", " Squad 38" ve "Missing 9" dizilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Mart 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…