Kim Nam-Gil ve Son Ye-Jin "The Pirates"ın Devam Filminde Tekrar Bir Araya Gelebilir

  Hamlet   |     14-12-2018, 13:57

Kim Nam-Gil ve Son Ye-Jin’in "The Pirates" filmindeki maceraları devam edebilir.

Yakın zamanda, iki oyuncuya "The Pirates"ın devamı niteliğindeki filmde yer almaları için teklif götürüldüğü ve her iki oyuncunun bu teklifi değerlendirdikleri bildirildi. Filminin geçici adının "The Pirates: Goblin’s Flag" olduğu söyleniyor.

Kim Nam-Gil ve Son Ye-Jin’in temsilcileri, oyuncuların henüz bir karara varmadıklarını ve teklifi düşündüklerini açıkladı.

"The Pirates" filmi 2014 yılında gösterime girmiş ve 8.6 milyon izleyiciyi aşarak büyük bir gişe başarısı elde etmişti. Serinin ikinci filminin konusunun, kahramanların eski bir kraliyet ailesinin kayıp hazinesini araması üzerine kurulması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…