Jang Ki-Yong ve Lim Soo-Jung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     14-12-2018, 14:46

Jang Ki-Yong, tvN’in fantastik türündeki "www" adlı yeni dizisinde Lim Soo-Jung ile rol alabilir.

14 Aralık’ta, Jang Ki-Yong’ın ajansı YTN Star, konu ile ilgili şunları söyledi: "Jang Ki-Yong, tvN’in yeni dizisi "www"dan teklif aldı ve şuanda teklifi değerlendirmektedir."

Geçtiğimiz günlerde Jang Ki-Yong’a, OCN’in "Blue Eye" adlı dizisinden teklif götürülmüştü. Oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiği bildirilmişti.

İlgili Haber: Jang Ki-Yong Yeni Bir Dizide Bir Katili Canlandırabilir

Dizi, bir eş veya bir anne olmayı seçmeyen ve cinsiyet ayrımcılığı olmaksızın başarılı iş bir hayatına sahip 21. yüzyıl kadınlarına odaklanmaktadır.

Lim Soo-Jung kadın başrol karakteri canlandırmak için görüşmelerde bulunmaktadır. Eğer teklifi kabul ederse dizide bir arama motoru web sitesi için çalışan Bae Ta-Mi karakterini canlandıracak. 30’lu yaşların sonundadır. Kazanmayı sevmektedir ve kazanmak konusunda her zaman kendisine güvenmektedir. Rekabetçi bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden söz konusu kazanmak olduğunu hile yapmayı sever. Onun karakteri, başarmak için birçok şeyi kaybetmenin, iyi bir yaşam biçimi olup olmadığını sorgulatmaktadır.

Dizinin yayın tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…